Intact Traction-Power 96151 tro 12V 115Ah (C5)
Product number:
2203790
delivery time 2-5 working days
Description
(LxWxH) 513x189x223mm, pre-charged dry, low maintenance, vented, top side mounted terminals
drive / lighting / solar
Technical details
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Capacity: | 115Ah |
| Technology: | Lead acid |
| Connection: | AP |
| Length: | 513mm |
| Width: | 189mm |
| Height: | 223mm |
| Manufacturer: | Intact |
| Weight: | 31kg |