Intact Traction-Power 95502 tro 12V 50Ah (C5)
Product number:
2032082
delivery time 2-5 working days
Description
(LxWxH) 246x175x190mm, pre-charged dry, low maintenance, vented, +terminal right, B3 base plate
drive / lighting / solar
Technical details
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Capacity: | 50Ah |
| Technology: | Lead acid |
| Connection: | AP |
| Length: | 246mm |
| Width: | 175mm |
| Height: | 190mm |
| Manufacturer: | Intact |
| Weight: | 11,6kg |