Intact Traction-Power 95406 gug 12V 40Ah (C5)
Product number:
2203774
delivery time 2-5 working days
Description
(LxWxH) 210x175x190mm, filled and charged, low maintenance, vented, +terminal right, B3 base plate
drive / lighting / solar
Technical details
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Capacity: | 40Ah |
| Technology: | Lead acid |
| Connection: | AP |
| Length: | 210mm |
| Width: | 175mm |
| Height: | 190mm |
| Manufacturer: | Intact |
| Weight: | 13,3kg |